חולה על כדורגל - המגזין

"חולה על כדורגל" זוכרים

"חולה על כדורגל" רוצה להנציח את אוהדי ואוהדות הכדורגל שנרצחו במתקפת הטרור ובמלחמה על הבית שהחלה ביום שבת 7.10.23, חג שני של סוכות.
כל אדם שנפל בקרב השאיר אחריו משפחה, ילדים, הורים, דודים, חברים, סבים וסבתות עם חור בלב ועל כך ברצוננו להנציח את שמם.

יהיה זכרם של כל מי שנפל ברוך 🙏
מי יתן ומותם לא יהיה לשווא 💔

#מנציחים_את הגיבורים_והגיבורות

על מנת שנוכל להנציח את זכרו/ה של האוהד/ת, אנא מלאו את הטופס הבא:

ענר שפירא, בן 30, גר בירושלים

אוהד הפועל ירושלים

אושרי משה בוצחק בן 22, גר בחיפה

אוהד מכבי חיפה

אושרי שלנו סרן קצין לוחם בסיירת נחל נהרג כגיבור ב23.12 בקרב בעזה והציל 13 חיילים במותו אהד את קבוצת מכבי חיפה והיה מגיע למשחקים השאיר אחריו ארוסה משפחה 5 אחים הורים 2 סבים וסבתות והרבה חברים וחברות עצובים

ישי פיטוסי, בן 21, גר בטלמון

אוהד בית"ר ירושלים
לחם בגבורה בקרבות הראשונים בעוטף עזה

טל דניאלי, בן 31, גר בבאר שבע

אוהד הפועל באר שבע
לוחם מג"ב במילואים וחובש קרבי שנפל בעת מילוי עבודתו בחברת החשמל באבטחת עבודות עיצוב החשמל בעוטף. אוהד שרוף של הפועל ב"ש ונהג ללכת בקביעות לאיצטדיון טרנר.

רועי משה, בן 36, גר באשקלון

אוהד מכבי חיפה
רועי היה אדם מיוחד, אהב את המדינה ואת מכבי חיפה, תמיד עם חיוך על הפנים. רועי היה לוחם אש בתחנת ב״ש, נפל בעת מילוי תפקידו.

ירון שחר, בן 51, גר בניר יצחק

אוהד הפועל תל אביב
נולד לתוך הקבוצה והסמל. כל פעם שהיה עובר לידי בקיבוץ היה עושה לי את הסמל של הפועל בידיים. ירון היה הרבש"צ של ניר יצחק, עול התפקיד בצירוף הולדת 3 בנותיו מנע ממנו להגיע למשחקים אך תמיד הוא עקב אחר הפועל באדיקות שתהיה לנצח תהיה חלק ממנו. הותיר אחריו 3 בנות ואישה

אפיק רוזנטל, בן 20, גר בכפר מנחם

אוהד הפועל תל אביב
אפיק היה בן לאמיר ותום ואח של ים ושחף, בן 20 בנופלו במשך כל חייו אהב לעזור, כאורח חיים קבוע נהג לגשר ולהשכין שלום והיה מוקף בחברים אפיק לעולם לא היה לוקח צד בין 2 ותמיד היה מסביר לכל צד במה השני צודק, היה חשוב לו לגשר בין כולם אם זה בין המשפחה או החברים וכל מי שמסביבו. כבר במהלך התיכון היה חשוב לו לתרום למדינה ולהיות בקרבי סיפור הנפילה – בשבת בבוקר שהתחילה ההתחממות הוא הקפיץ את עצמו לבסיס והיה בכח הראשון שהגיע לנחל עוז בפיקודו של רס״ן חן בוכריס ז״ל יחד עם סגן יפתח יעבץ ז״ל קצין האגם ושני לוחמים נוספים. בעת הגעתם והמתנתם לכוח נוסף לצורך כיבוש נחל עוז נתקלו עם מחבלים רבים אשר פתחו לעברם באש בו זמנית מכל כיוון והחלו להילחם עד נפילתם.

עומר חרמש, בן 49, גר בכפר עזה

אוהד הפועל תל אביב

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן