חולה על כדורגל - המגזין
בן 40, נשוי פלוס 2, ירושלמי מבטן ומלידה. כותב ומדבר על כדורגל ישראלי ועולמי. מאמן בכדורגל הישראלי מעל ל-17 שנה. https://x.com/AdaniYossi

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

הדרך לפסגה: הרצאה על כדורגל, תשוקה והשראה

רצה הגורל ובשבוע הדרמטי הזה שעבר על בית"ר ירושלים (בעצם, איזה שבוע הוא לא דרמטי שם?) עם ההודעה הדרמטית של ברק אברמוב שהוא יורד מרכישת בית"ר ירושלים, מסיבת העיתונאים הדרמטית הרבה יותר של משה חוגג שבאה אחריה והחזרה של אברמוב לשולחן המו"מ, במה שהסתיים ברכישת הקבוצה ע"י והעברתה בקבוצה, העברתי הרצאה לקבוצות נערים א' וב' של המועדון.
התבקשתי ע"י סמי מלכה, מאמנה הזמני של נערים א' ומי שאמור להיות בכלל מנהל החטיבה הצעירה במחלקה, להעביר הרצאה שעוסקת במוטיבציה, השראה והתנהלות ספורטיבית נכונה בעקבות סיטואציה לא פשוטה ששתי הקבוצות נקלעו אליה ונכנסים איתה לעונה.
ההתראה הייתה קצרה מאוד, אך לא היה לי ספק שאני רוצה וגם חייב לעשות את זה. גם כי לשם (הרצאות) אני מכוון וגם כי יש לי חולשה למחלקת הנוער של בית"ר (או לפחות מה שנשאר ממנה). למה? תהיו איתי עוד קצת.
מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים נמצאת בגסיסה מתמדת מאז סוף ימי ארקדי גאידמק, ששפך מאות מיליוני שקלים וכמעט כלום לא נותר לאחר מכן. בטח שלא במחלקה.
ימי פוסט גאידמק, בהן התחלתי לעבוד במחלקה כמאמן כושר, היו קשים מאוד. מועדון עם בעלים שרוצה לעזוב, מועדון שבקושי מצליח להתקיים. התנאים לא היו אופטימליים. בלשון המעטה.
אני באימון אחת מקבוצות הילדים במתקן הלא מדהים בבית וגן אי שם לפני הרבה זמן
תקופת אלי טביב לא הייתה טובה יותר. מחלקת הנוער המשיכה להתרסק. אני עזבתי בשביל להתקדם.
ואז בא חוגג. הייתי מאוד אופטימי בהתחלה. באמת חשבתי שהוא מנסה לבנות מועדון וגם מחלקת הנוער תשוקם והוא ישקיע בה, אבל כמו כולם, גם אני התבדיתי ואנחנו איפה שאנחנו היום.
ואם חשבתם שמצבה של קבוצת הבוגרים רע, אז תהיו בטוחים שזו של מחלקת הנוער רע לא פחות ואף יותר. מי שכן נמצא שם, אנשים טובים מאוד, מנסים לעשות את המקסימום עם המינימום שיש. וזה לא הרבה.
וזה כואב לי. כואב לי מאוד. כי לילדים ולנערים האלה מגיע הרבה יותר.
אז העברתי את ההרצאה והיה די מעולה. אני מאוד מקווה שהצלחתי קצת לעזור ולרומם את רוחם ואולי גם לתרום במעט להצלחתם המקצועית וגם לחיים האישיים. היו שם כ-50 נערים וגם אם הצלחתי להגיע לנער אחד בלבד אני מרגיש שעשיתי את שלי.
בהרצאה עם נערים א' וב' של בית"ר ירושלים

 

אז בית"ר ירושלים משוועת לשקט, ליציבות, אבל הילדים והנערים במחלקה זקוקים להרבה יותר. הם צריכים סביבה תומכת שתספק להם את כל הצרכים להצלחה. הם ראויים להרבה יותר.
אני מקווה שזה יקרה. הלוואי שזה יקרה.
אה, ואם גם אתם רוצים שאני אבוא ואעביר את ההרצאה לקבוצה שלכם, או לכל מסגרת או כיתה אחרת שהיא אז באהבה.
זו הרצאה שמשלבת בין הסיפור האישי שלי, דוגמאות מהעולם ומישראל ובעיקר טיפים מעשיים להצלחה מקצועית.
תתקשרו או תשלחו הודעה – 050-8803258.

2 Responses

  1. שאפו…עלה והצלח חבר ואיש יקר ..🙏תבורך ותמיד תמשיך בעשיה שלך עבור בני הנוער ⚽♥️🫡🤗

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן