חולה על כדורגל - המגזין
בן 39, נשוי פלוס 2, ירושלמי מבטן ומלידה. כותב ומדבר על כדורגל. מאמן בכדורגל הישראלי מעל ל-16 שנה. בקיצור, חולה על כדורגל.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

"אמרתי למחבל שאני מאיפה שליאו מסי גר… בזכות מסי ניצלתי" | הסיפור המדהים של אסתר קוניו שניצלה משבי חמאס ב-7/10

סיפור מדהים. הסיפור של אסתר קוניו (Credit: All About Argetnina X)
בין סיפורי הגבורה הרבים מאותה שבת איומה ב-7/10, ניתן למצוא את זה של אסתר קוניו בת ה-90, תושבת ניר עוז, שבזכות העובדה שהזכירה את ליאו מסי מנעה את חטיפתה ע"י מחבלי חמאס המתועבים. חייה של אתסר ניצלו בזכות תושייתה, אך היא כעת חולמת על חזרתם הביתה של שני נכדיה, דוד ואריאל, שעדיין נמצאים בשבי. זה הסיפור של גיבורה אמיתית

אסתר קוניו, תושבת ניר עוז בת 90, מנעה את חטיפתה בידי המחבלים המתועבים של חמאס ב-7/10 בזכות ליאו מסי. מה קרה בדיוק? אסתר התראיינה בארגנטינה לסרט תיעודי בשם Voces del 7 de octubre – Latino' Stories of Survival' על אירועי אותה שבת איומה וסיפרה את הסיפור המדהים שלה מאותו יום ואיך בזכות זה שהזכירה את ליאו מסי לא לקחו אותה בשבי.

אסתר מספרת: "הרגשתי מישהו דופק על הדלת. דופק דופק. הם היו שניים, ואחד מהם שאל אותי 'איפה המשפחה שלך?'. אמרתי לו 'אין לי משפחה, אני לבד. אתה לא יכול לראות? תסתכל בבית'.

"המחבל אמר לי: 'את באה איתי. אין פה אנשים, הכול הולך לעלות באש'. אמרתי לו בחזרה: "אל תדבר איתי, אני לא יודעת את השפה שלך. אתה מדבר ערבית, אני מדברת עברית בקושי. אמרתי לו 'אני מדברת ארגנטינאית, ספרדית'. הוא אמר 'מה זה ארגנטינה', אז אמרתי לו 'אתה צופה בכדורגל?', והוא אמר 'כן כן, אני אוהב כדורגל'. אמרתי לו 'אני מאיפה שמסי גר' והוא ענה 'מסי, אני אוהב את מסי'".

גיבורה אמיתית. אסתר קוניו (Credit: Fuente Latina)

אסתר סיפרה כי באותו הרגע המחבל הניח את הרובה בידיה, הצטלם איתה ואז הוא והמחבל השני עזבו את ביתה. היא ניצלה מחטיפה, אך מספר בני משפחתה לא. שני נכדיה, דוד ואריאל, נחטפו יחד עם אשתו של דוד ו-3 בנותיו. באחת מעסקאות שחרור החטופים, אשתו של דוד ובנותיו שוחרר, אך הוא ואחיו נותרו בשבע החמאס בעזה.

"אני מקווה שהוא [מסי] יודע שהזכרתי אותו ובזכותו ניצלתי. עכשיו אני מבקשת את הנכדים שלי. שני נכדיי. אמרתי שאם אפשר להתפלל לאלוהים, שינסה להוציא אותם החוצה מפני שהם ילדים ששווים זהב. דוד ואריאל קוניו", סיפרה.

זהו סיפור מדהים ללא ספק ואכן לאסתר היה הרבה מזל באותו יום. בזכות תושייתה באותו רגע קשה, היא הצליחה למנוע את חטיפתה ואולי גם בכך הצילה את חייה. אך שאר משפחתה לא הצליחה בכך. שני נכדיה עדיין נמצאים בשבי החמאס בעזה וכולנו תקווה שהם ושאר החטופים יחזרו הביתה לשלום. מי יתן ונסיים את המלחמה הזו במהרה עם כל המטרות שלנו.

ושאלוהים ישלח בריאות לאסתר קוניו הגיבורה 🙏🏻❤️🇮🇱

אמן תחזרו לשלום. דוד ואריאל קוניו (קרדיט: N12)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

הכל מהשנה האחרונה


Warning: Undefined array key "icon" in /home/customer/www/kaduregel.com/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/widgets/icon-box.php on line 695

שתף

דילוג לתוכן