חולה על כדורגל - המגזין
בן 40, נשוי פלוס 2, ירושלמי מבטן ומלידה. כותב ומדבר על כדורגל. מאמן בכדורגל הישראלי מעל ל-17 שנה. בקיצור, חולה על כדורגל.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

זלאטן הכל יכול

כשזלאטן איברהימוביץ' חתם במילאן לפני שנתיים וחצי מילאן הייתה במקום ה-11 בסריה א', 21 נקודות מיובנטוס המוליכה. המהלך הזה הפתיע רבים. איך זלאטן חוזר לחמש הליגות הבכירות באירופה אחרי שעשה כבר את "סיבוב הפרידה" ב-MLS? לא ייתכן. אבל זלאטן היה בטוח בעצמו, הוא שידר ביטחון ועוצמה.

 

מילאן סיימה את העונה במקום ה-6, 17 נקודות מיובה שזכתה באליפות. זלאטן סיים עם 11 שערים ו-5 בישולים ב-21 משחקים בכל המסגרות.

 

עונה לאחר מכן, מילאן כבר התקדמה עד למקום השני, 12 נקודות מהאלופה אינטר. היא גם חזרה לליגת האלופות אחרי תקופה ארוכה שנעדרה מהמפעל היוקרתי ביבשת. זלאטן סיים עם 17 שערים ו-3 בישולים ב-28 משחקים בכל המסגרות.

 

העונה הסתיימה כאמור כפי שהיא הסתיימה – מילאן לקחה אליפות לראשונה אחרי 11 שנה. זלאטן סיים עם 8 שערים ו-3 בישולים ב-29 משחקים בכל המסגרות. המספרים הנמוכים ביותר מאז שחזר למילאן, אבל לכולם ברור שהמשימה של זלאטן במילאן הייתה פחות לתת תפוקה על כר הדשא (לא שהיא הייתה רעה, אבל היא לא הייתה העיקר), אלא להנחות, להוביל ולשמש דוגמא ובזה זלאטן הצטיין. המשימה הזו הושלמה בהצלחה.

 

שנתיים וחצי אחרי שזלאטן איברהימוביץ' חתם במילאן והפתיע את כל עולם הכדורגל, לכולם ברור – הוא עשה משהו שייזכר לעולם, הוא השפיע על מועדון שלם והחזיר אותו לקדמת הבמה. הוא אולי לא ייזכר כגדול ביותר בדור הזה של השחקנים, אבל הוא כן ייזכר כאחד הגדולים ואולי על הדמות המשפיעה ביותר מלבד שני החייזרים.

 

זה דבר עצום בפני עצמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן