חולה על כדורגל - המגזין
בן 18 מרחובות, אוהד הפועל חיפה וברצלונה. חולה על הפריימירליג ופריק של פנטזי.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

מעל כולם: ארלינג הולאנד מצטרף לרשימת השחקנים היקרים ביותר אי פעם בפנטזי פריימיר ליג

הכי יקר. מחיר הפנטזי של ארלינג הולאנד נחשף (Credit: FPL Facebook Page)
ביום שני בשעה שלוש ועשרים שעון ישראל התפרסם מחירו של ארלינג הולאנד במשחק הפנטזי פריימיר ליג וכעת הוא עומד על 14 מיליון ליש"ט. בכך הולאנד משווה את השיא לשחקן היקר ביותר בתחילת המשחק. החלוץ הנורבגי של מנצ'סטר סיטי הוא אחד מתוך ארבעה שחקנים בלבד שעשו זאת, האחרון שביניהם הוא רובין ואן פרסי בעונת 2013/14. כחל מיכאלי עם המשחק שמשגע את העולם

בעונה שעברה נתן ארילנג הולאנד עונה נהדרת מבחינה אישית. הולאנד הציב מספרים מרשימים בפריימיר ליג – כשהוא כובש 36 שערים ו-9 בישולים במונחי הפנטזי (במציאות יש לו 8 בישולים). בפנטזי נותנים בישולים גם על סחיטת פנדלים (ונייחים), במידה והפנדל נכבש (אם שחקן הוכשל, בעט וכבש הוא לא יקבל בישול, אלא רק שער). כמו כן, לפעמים שחקן מקבל בישול על בעיטה שבעט ושחקן אחר כבש מריבאונד ישר לאחר מכן. הנתונים האלו של הולאנד, בנוסף ל-40 נקודות בונוס שקיבל על פי הופעותיו במשחקים (שלושת השחקנים עם ההופעה הכי טובה במשחק, אשר נקבעים על פי מערכת נקודות הבונוס מקבלים בהתאם מ-1 עד 3 נקודות בונוס למשחק). נתונים אלו עזרו לחלוץ הנורבגי המופלא להשיג כ-272 נקודות, וזה מציב אותו במקום החמישי בהיסטוריה של המשחק "פנטזי פריימיר ליג" לנקודות לעונה אחת. לפני הולאנד נמצאים רק 4 שחקנים. זה הדירוג:

במקום הרביעי נמצא כריסטיאנו רונאלדו עם 283 נקודות אותן השיג במדי מנצ'סטר יונייטד בעונת 2007/8.

במקום השלישי נמצא פרנק למפארד עם 284 נקודות אותן השיג במדי צ'לסי בעונת 2009/10.

במקום השני נמצא לואיס סוארז עם 295 נקודות אשר אותן השיג במדי ליברפול בעונת 2013/14.

ובמקום הראשון נמצא מוחמד סלאח שבעונת 2017/18 חצה בפעם הראשונה בהיסטוריה של המשחק את רף ה-300 נקודות והשיג 303 נקודות.

שיאן הנקודות בפנטזי הפרמייר ליג בכל הזמנים. מוחמד סלאח (Credit: Getty Images)
בחברה טובה

ארלינג הולאנד מצטרף לרשימה אקסקלוסיבית של שלושה שחקנים שהתחילו את המשחק במחיר של 14 מיליון ליש"ט. השחקנים אליהם מצטרף הולאנד הם כריסטיאנו רונאלדו, רובין ואן פרסי ותיירי הנרי אשר היה היחיד שעשה זאת פעמיים. יש לציין, שלא כולם הצדיקו את המחיר הגבוה.

השחקנים היחידים שהתחילו את המשחק במחיר של 14 מיליון.

נתחיל בשחקן האחרון שמחירו עמד על 14 מיליון ליש"ט – רובין ואן פרסי. החלוץ ההולנדי של מנצ'סטר יונייטד קיבל את תג המחיר לאחר שעבר את רף ה-260 נקודות בשתי העונות שקדמו לכך. ואן פרסי התחיל את עונת 2013/14 עם ספתח נהדר לעונה – צמד במשחק הראשון נגד סוונסי, אך העונה שלו לא המשיכה כמצופה וזאת לאחר מספר פציעות, אשר השביתו אותו לתקופה ארוכה. ואן פרסי שיחק באותה עונה רק 21 משחקים, בהם כבש 12 שערים ו-3 בישולים מה שהקנה לו בסך הכל רק 112 נקודות.

לא כמו שציפו. ואן פרסי חווה עונה עמוסה בפציעות (Credit: Getty Images)

כמו ואן פרסי, גם כריסטיאנו רונאלדו האגדי קיבל תג מחיר של 14 מיליון ליש"ט. לעומת ואן פרסי, רונאלדו עשה זאת מעמדת הקשר במשחק, מה שמקנה נקודה יותר לכל שער. רונאלדו סיים את עונת 2007/8 עם מספר מדהים של 31 שערים ו-7 בישולים. המאזן הזה הביא לו כ-283 נקודות. חשוב לציין כי בנוסף באותה עונה זכה רונאלדו בפריימיר ליג, בליגת האלופות ובכדור הזהב.

עונה מהסרטים. כריסטיאנו רונאלדו זוכה בליגת האלופות ב-2008 (Credit: Getty Images)

כאמור, השחקן היחיד שעשה זאת פעמיים הוא תיירי הנרי אשר עשה זאת בעונות 2006/7 ו-2005/6. בעונה הראשונה הנרי התחיל את העונה עם 3 שערים בשלושה משחקים, אך לאחר מכן נפצע לתקופה קצרה. כשחזר הוא העמיד סטטיסטיקה יפה של 27 שערים ו-8 בישולים. בעונה זו הנרי השיג 230 נקודות פנטזי ושיא כל הזמנים למחיר לשחקן אשר עמד על 14.9 מיליון ליש"ט. בעונת 2006/7 שיחק רק 17 משחקים, במהלכם כבש 10 שערים להם הוסיף 4 בישולים, מה שסיפק לו 102 נקודות בלבד. לאחר עונה זו הנרי עבר לברצלונה.

עם הפנים לברצלונה. הנרי במדי ארסנל (Credit: Getty Images)

ומה הולאנד יעשה? זו רק שאלה של זמן. אני מאמין שללא פציעות מיוחדות הולאנד יכול לחצות גם את רף 303 הנקודות שהציב מוחמד סלאח ולהשיג את העונה הטובה ביותר בהיסטוריית המשחק. בכל זאת, מדובר בארלינג הולאנד.

האיש שישבור את השיא? הולאנד חוגג עוד שלושער (Credit: Getty Images)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן