חולה על כדורגל - המגזין
בן 18 מרחובות, אוהד הפועל חיפה וברצלונה. חולה על הפריימירליג ופריק של פנטזי.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

מותר לחלום: סיכום ההמלצות לפנטזי פרמייר ליג

(credit:premier league)
הפרמייר ליג מתחילה הערב ואיתה גם ליגת הפנזטי שלה. קבלו את ההמלצות של כחל מיכאלי לכל השחקנים שכדאי לכם להכניס לנבחרת ואם עדיין לא נכנסתם לליגה של חולה על כדורגל, אתם מוזמנים להצטרף עם הקוד: h2dud4

שוערים:

1) אארון רמסדייל – שוערה של ארסנל עמד בשער בכל 38 המשחקים שלה עונה שעברה והיה השוער השני עם הכי הרבה רשתות נקיות והעמיד ממוצע של כ-2.5 הצלות למשחק. רמסדייל, שפותח עם שלושה משחקים די נוחים, נחשב למנייה בטוחה יחסית בפנטזי ותוכלו להביא אותו לקבוצתכם במחיר של 5 מיליון ליש"ט.
2) אנדרה אוננה – שוערה החדש של מנצ'סטר יונייטד מחליף את דוויד דה חאה השוער עם הכי הרבה רשתות נקיות בעונה שעברה בפרמייר. אוננה, מהצד השני, הציג יכולת עילאית בליגת האלופות עם 3.4 הצלות למשחק ו-9 רשתות נקיות (הכי הרבה ביחד עם אדרסון). אני מאמין שעם ההגנה של יונייטד, אוננה יכול לשמור על הרבה רשתות נקיות העונה. כמו רמסדייל, גם מחירו של אוננה עומד על 5 מיליון ליש"ט.
3) ג'ורדן פיקפורד – שוערה של אברטון רשם 5 רשתות נקיות מאז ששון דייץ' הגיע לקבוצה ומעמיד ממוצע של כ-3.35 הצלות למשחק בעונה שעברה. פיקפורד הוא אופציה מעניינת לבחירה למי שמחפש שוער קצת יותר זול. מחירו עומד על 4.5 מיליון ליש"ט.
4) ברנרד לנו – שוערה של פולהאם רשם 8 רשתות נקיות בעונה שעברה והעמיד ממוצע של 4 הצלות למשחק. פולהאם היא הקבוצה ששרקו נגדה הכי הרבה פנדלים בעונה שעברה (ביחד עם ברייטון, 8 כ"א) ואם לנו יצליח לשפר את אחוזי ההצלות שלו בפנדלים זה עוד דבר שיכול להקנות לו נקודות. מחירו הוא 4.5 מיליון ליש"ט.
5) מארק פלקן – שוערה של ברנטפורד שיחק בעונה שעברה בפרייבורג, שם רשם 13 רשתות נקיות ב-34 הופעות ו-3.2 הצלות למשחק. בהנחה שדויד ראיה יעזוב את הקבוצה, פלקן אמור להיות השוער הראשון ויחד עם ההגנה הדי יציבה של ברנטפורד הוא נראה כמו אופצייה מעניינת לבחירה לעמדת השוער. מחירו של פלקן הוא 4.5 מיליון.

 

אז באיזה שוער אתם תבחרו לקבוצת הפנטזי שלכם? (Credit: Getty Images)

שחקני הגנה:

1) פרביס אסטופינאן – מגנה של ברייטון הוא שחקן ההגנה שנבחר הכי הרבה במשחק עם למעלה מ-50.9%. אפשר להבין זאת לאור העובדה שהוא סיפק בעונתו הראשונה בפרמייר ליג גול אחד ושבעה בישולים, והיה חלק משמעותי מעונתה הטובה של ברייטון. אסטופינאן גם מרבה לקבל נקודות בונוס, והוא פותח את העונה עם שלושה משחקים נוחים על פניו אני חושב שבמחיר של 5 מיליון ליש"ט הוא בגדר שחקן חובה לבחור בו .
2) גבריאל – בלמה של ארסנל פספס רק 11 דקות בעונה האחרונה בפרמייר ליג, ולפי דעתי השחקן הכי באנקר בהגנה של התותחנים. בעונה שעברה גבריאל כבש 3 שערים ובעונה לפניכן כבש 5. כמו אסטופינאן גם גבריאל מקבל לא מעט נקודות בונוס לשחקן הגנה עם 15 ו-16 בשתי העונות הקודמות. גבריאל היה השחקן הגנה הרביעי שהביא הכי הרבה נקודות בעונה שעברה, בשילוב של מה שנאמר ושל מחזורים נוחים אם נשאר לכם מקום של שחקן ארסנל, גבריאל מאוד מומלץ במחיר של 5 מיליון ליש"ט.
3) קיירין טריפייר – מגנה של ניוקאסל הוא "מגנט הבונוסים" והיה השחקן השביעי בעונה שעברה שהביא הכי הרבה נקודות והראשון מבין שחקני ההגנה. טריפייר משחק בקבוצה שספגה הכי קצת שערים בעונה שעברה ביחדיו עם סיטי, בעונה שעברה טריפייר כבש שער אחד ובישל 9. 3 פחות מה-xA שהיה לו בשילוב לכך שטריפייר לוקח את הקרנות והחופשיות של ניוקאסל ולכך שהוא קיבל 39 נקודות בונוס בעונה שעברה! אם נשאר לכם כסף להשקיע בהגנה, טריפייר הוא האיש ב-6.5 מיליון ליש"ט. החיסרון הגדול של טריפייר הוא המחזורים הקשים בהתחלה וההחתמה החדשה של ניוקאסל ולנטינו ליברמנטו, שיכול לנגוס לו בדקות.
4) ריקו הנרי – מגנה של ברנטפורד יכול לספק מספר מכובד של נקודות במחיר סביר של 4.5 מיליון ליש"ט. בעונה שעברה הנרי פתח ב-37 משחקים ורשם 3 בישולים. ברנטפורד היא קבוצת הגנה בין הטובות בליגה ושווה להביא אותו לקבוצה שלכם, בטח במחיר של 4.5 מיליון ליש"ט בין אם זה לאופציה מהספסל לבין אם זה להרכב.
5) אוסטון טרוסטי – בלמה הטרי של שפילד יונייטד נראה כמו הימור שיכול להשתלם בצורה הכי טובה שיש. ב-4 מיליון ליש"ט תוכלו לרכוש את טרוסטי, שבעונה שעברה רשם 4 שערים ו-2 בישולים ב-44 הופעות במדי ברמינגהאם.
6) ג'ון סטונס – בלמה של סיטי מתפקד בזמן האחרון גם כקשר אחורי, דבר אשר יכול לעזור לו להיות מעורב יותר בהתקפה ולהשיג נקודות גם בצד ההתקפי. סטונס היה מעורב בעונה שעברה ב-4 שערים (2 שערים ו-2 בישולים), ב-23 הופעות. כמו כן סטונס משחק בקבוצה עם ההגנה וההתקפה הטובה ביותר בליגה, דבר אשר יעזור לו להשיג נקודות בשני צדדי המגרש. את סטונס תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 5.5 מיליון ליש"ט. החיסרון הגדול של מחזיקי סטונס הוא "הרולטה של פפ", שמלבד המפלצת הנורווגית אף אחד לא חסין ממנה.
7) ג'יימס טארקובסקי – בלמה של אברטון לא החמיץ דקה אחת בעונה בעונה שעברה, ורשם מעל 3,000 דקות בכל אחת מחמשת העונות האחרונות שלו בפרמייר ליג. בעונה שעברה אברטון שמרה 9 פעמים על רשת נקייה. בנוסף להגנתה היציבה של אברטון תחת דייץ' ובשילוב המחזורים הנוחים בהתחלה, טארקובסקי נראה כמו אופצייה מעניינת למי שרוצה ללכת נגד הטמפלייט. אחוז הבחירה בו של טארקובסקי עומד על 3.5% בלבד. את טארקובסקי תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 4.5 מיליון ליש"ט.
8) לוק שואו – מגנה של מנצ'סטר יונייטד רשם בעונה האחרונה שער אחד ו-4 בישולים ב-31 הופעות, ובנוסף לכך שואו קיבל עשרים נקודות בונוס. יונייטד הציגה בעונה אחרונה הגנה שרק הלכה והשתפרה עם הזמן. ב-11 המחזורים האחרונים של העונה, יונייטד ספגה רק 6 פעמים. כמו כן יונייטד היא הקבוצה ששמרה הכי הרבה פעמים על רשת נקייה בעונה החולפת – 17 פעמים! ממוצע של כמעט שער נקי כל שני משחקים. את שואו תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 5.5 מיליון ליש"ט.
9) עיסא קאבורה – מגנה החדש של לוטון טאון ישחק כמעט בוודאות בהרכב שלה ובמחיר של 4 מיליון ליש"ט הוא יכול להיות אחלה ברירת מחדל למי שצריך שחקן הגנה זול. לקאבורה יש פוטנציאל להפוך להיות שחקן, שמספק מספרים יפים זאת למרות שרשם רק שער ובישול בשתי עונותיו האחרונות בצרפת, אך הרשים במדים הלאומיים עם נבחרת בוריקנה פאסו עם 3 בישולים ב-7 הופעות באליפות אפריקה האחרונה שהתרחשה.
10) פדרו פורו – מגנה של טוטנהאם רשם בעונה שעברה 3 שערים ו-3 בישולים ב-15 הופעות במדי הספרס, ו-2 שערים ו-6 בישולים לפני כן ב-14 הופעות במדי ספורטינג ליסבון. פורו נראה כמו אופצייה מעניינת להביא לקבוצת הפנטזי כאשר אחוז הבחירה בו עומד על 3.6% בלבד, תוכלו להביא את פורו לקבוצתכם במחיר של 5 מיליון ליש"ט.
אז במי אתם תבחרו לקבוצת הפנטזי שלכם? (Credit: Getty Images)

שחקני קישור:

1) מוחמד סלאח – שחקן הכנף של ליברפול הוא השחקן היחיד שכבש בארבעת מחזורי הפתיחה האחרונים של הפרמייר ליג ויכול לעשות זאת פעם חמישית ברצף השנה. בששת עונותיו בליברפול סלאח עבר בפנטזי את רף ה230- נקודות ומחזיק בעונה עם הכי הרבה נקודות בהיסטוריה של המשחק. בעונה שעברה סלאח כבש 19 שערים ובישל 13 פעמים ב-38 הופעות. המצרי פספס בעונה שעברה רק 130 דקות בליגה. כדי להביא את סלאח לקבוצתכם תאלצו לעשות כמה ויתורים בקבוצה שלכם, אך זה יכול ממש להשתלם לכם מכיוון שאחוז ההחזקה של סלאח עומד רק על 23.7% וכל הופעה טובה של סלאח תעלה אתכם הרבה במעלה הטבלה. את סלאח תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 12.5 מיליון ליש"ט, מחיר שיהיה קשה להגיע אליו למי שאין את סלאח מההתחלה ולעומת זאת להיפטר מסלאח תוכלו ללא בעיה.
2) בוקאיו סאקה – שחקן הכנף של ארסנל רשם בעונה שעברה 14 שערים ו-12 בישולים ב-38 הופעות. סאקה התחיל לקחת בארסנל את הפנדלים בעונה שעברה וכשגבריאל ג'סוס פצוע, אין חשש שמישהו אחר יקח לסאקה אותם. סאקה נראה כמו אופציית הפנטזי הכי טובה מהקישור של ארסנל מבחינת יציבות ומספרים. ארסנל וסאקה פותחים את העונה עם שלושה מחזורים די נוחים וסאקה יכול להפציץ בהם. במחיר של 8.5 מיליון ליש"ט תוכלו להביא אותו לקבוצתכם.
3) אברצ'י אזה – הפליימיקר של קריסטל פאלאס צפוי להביא קפיצת מדרגה השנה, לאור עזיבתו של ווילפריד זאהה, אזה יהיה השחקן שלוקח את הפנדלים וסיכוי טוב גם את שאר המצבים הנייחים בפאלאס. אזה רשם בעונה שעברה 10 שערים ו-5 בישולים ב-38 הופעות. אזה לפי דעתי גם יקבל הרבה יותר נקודות בונוס השנה ובמחיר של 6.5 מיליון ליש"ט אזה הוא אופצייה נהדרת במחיר סביר לקישור שלכם בפנטזי.
4) בריאן אמבומו – שחקן ההתקפה הנהדר של ברנטופרד אמור להביא קפיצת מדרגה במספריו לאור העובדה שאיבן טוני לא ישחק ארבעה חודשים. בעונה שעברה אמבומו כבש 9 שערים והוסיף עוד 9 בישולים, השנה אמבומו יקח גם את הפנדלים עד שטוני יחזור. אמבומו עולה השנה בפנטזי 6.5 מיליון ליש"ט ובמחיר כזה נראה מאוד אטרקטיבי לתחילת העונה.
5) מרקוס ראשפורד – שחקנה של מנצ'סטר יונייטד הציג בעונה שעברה את העונה הטובה בקריירה שלו. לאחר המונדיאל ראשפורד כבש 13 שערים ו-3 בישולים ב-24 משחקים. אם ראשפורד ימשיך בפורמה המצוינת שלו מעונה שעברה הוא בהחלט אופצייה יהיה אופצייה שקשה לוותר עליה. במחיר של 9 מיליון ליש"ט תוכלו להביא אותו לקבוצתכם.
6) גבריאל מרטינלי – הקיצוני של ארסנל הביא עונת פריצה בשנה שעברה עם 15 שערים ו-8 בישולים ב-36 הופעות במדי התותחנים. מרטינלי הוא שחקן התקפי נהדר ושווה לשקול לשים אותו בקבוצה שלכם במידה ונשאר לכם מקום לשחקן של ארסנל. החיסרון הגדול של מרטינלי השנה הוא הרוטציה שעומדת להיות בארסנל על רוב שחקני ההתקפה. את מרטינלי תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 8 מיליון ליש"ט.
7) ברונו פרננדס – הפליימייקר הנהדר של מנצ'סטר יונייטד רשם בעונה שעברה 8 שערים ו-9 בישולים ב-37 משחקים. מכיוון שברונו לוקח את המצבים הנייחים ביונייטד ובכללי שחקן מאוד מאיים התקפית הוא אופצייה נהדרת לפנטזי ובמחיר של חצי מיליון פחות ממרקוס ראשפורד, ברונו נראה לא פחות אטרקטיבי מאשר חברו לקבוצה. את ברונו תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 8.5 מיליון ליש"ט.
8) מורגן גיבס וויט – קשרה הנהדר של נוטיגהאם פורסט כבש בעונה שעברה 5 שערים והוסיף 12 בישולים. כמו כן, גיבס וויט הביא טורניר מעולה באליפות אירופה עד גיל 21 כשכבש שער אחד (נגדנו) והוסיף 3 בישולים ב-5 הופעות בלבד. גיבס וויט יכול להיות מי שיעשה את ההבדל לקבוצה שלכם עם 3.2% אחזקה בלבד. החיסרון של גיבס וויט הוא שנוטיגהאם פותחת את העונה עם משחקים לא פשוטים בלשון המעטה – את ארבעת מששת הגדולות תפגוש כבר בששת המחזורים הראשונים. את גיבס וויט תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 6 מיליון ליש"ט.
9) ג'יימס מדיסון – קשרה החדש של טוטנהאם רשם שתי עונות אחרונות נהדרות מבחינה אישית כאשר בעונה שעברה היה מעורב ב-19 שערים (10 שערים ו-9 בישולים ב-30 הופעות) ובעונה לפני כן היה מעורב ב-23 (12 ו-11). את מדיסון תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 7.5 מיליון ליש"ט.
10) קאורו מיטומה – שחקנה הנהדר של ברייטון רשם חצי עונה נהדרת לאחר פגרת המונדיאל וסיים את העונה עם 7 שערים ו-9 בישולים, רובם המוחלט לאחר פגרת המונדיאל. אם מיטומה ימשיך בפורמה הנהדרת שלו שווה לשים עליו עין ואולי אפילו לשים אותו בקבוצתכם כבר עכשיו. את מיטומה תוכלו להביא לקבוצתכם במחיר של 6.5 מיליון ליש"ט.
במי תבחרו לקבוצת הפנטזי שלכם? (Credit: Getty Images)

שחקני התקפה:

1) ארלינג הולאנד – חלוצה המדהים של סיטי ויש שיאמרו השחקן הטוב בעולם כיום חייב להיות בקבוצת הפנטזי שלכם לאחר עונה שבה הולאנד כבש שלושים ושישה שערים והוסיף תשעה בישולים מעל ל86% מהמשתמשים בפנטזי מחזיקים בארלינג הולאנד. בעונה שעברה הולאנד הביא את העונה החמישית הטובה בהיסטוריה של הפנטזי עם 272 נקודות. את הולאנד רצוי מאוד להביא לקבוצתכם במחיר של 14 מיליון ליש"ט, או כמו שאפשר לומר אתם מתחילים עם הולאנד ועוד 86 מיליון ל14 שחקנים.

2) אולי ווטקינס – חלוצה של אסטון וילה כבש בעונה שעברה שעברה חמישה עשר שערים והוסיף שמונה בישולים, רובם המוחלט של השערים (13) לאחר פגרת המונדיאל. ווטקינס נראה כמו אופצייה מצויינת ב8 מיליון ליש"ט ושווה מאוד לבחור בו לאור הפורמה הנהדרת שלו והלו"ז הדי נוח שלה.

3) ניוקלאס ג'קסון – לאור פציעתו של נקוקו ג'קסון צפוי לקבל קפיצה משמעותית בדקות ולהיות החלוץ הפותח של צ'לסי. ג'קסון עבר מויאריאל לצ'לסי בקיץ האחרון תמורת 37 מיליון אירו, לאחר שכבש עשרה שערים בחודשיים האחרונים של העונה ונראה מצויין. את ג'קסון תוכלו להביא לקבוצתכם תמורת 7 מיליון ליש"ט.

4) אודסון אדוארד – חלוצה של פאלאס נראה בדרך לעונה בה הוא יעשה את הקפיצת מדרגה שלו לאחר עזיבתו של זאהה והעובדה שהוא משחק עם האומן הנהדר אזה שיספק לו הרבה הזדמנויות לכבוש. בעונה החולפת אדוארד כבש חמישה שערים והוסיף שני בישולים ב35 הופעות. את אדוארד תוכלו להביא לקבוצתכם תמורת מחיר של 5.5 מיליון ליש"ט.

5) ג'ואו פדרו – חלוצה החדש של ברייטון עבר אליה מווטפורד תמורת 34 מיליון אירו, לאחר שכבש אחד עשרה שערים והוסיף ארבעה בישולים בשלושים וחמישה משחקים במדי ווטפורד בעונה שעברה. הבעיה העיקרית של פדרו היא הדקות הלא מובטחות שלו, אבל במחיר של 5.5 מיליון ליש"ט פדרו יכול להיות אופצייה טובה במחיר כזה.

הולאנד ועוד 14 (Credit: 90min.com)

וכל מי שעוד לא נכנס מזכיר לכם להתטרף לליגת הפנטזי של חולה על כדורגל שכוללת 150 חברים בה, הקוד: h2dud4.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן