חולה על כדורגל - המגזין
בן 40, נשוי פלוס 2, ירושלמי מבטן ומלידה. כותב ומדבר על כדורגל. מאמן בכדורגל הישראלי מעל ל-17 שנה. בקיצור, חולה על כדורגל.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

"הסטדנאפיסטים": סדרת פרקים חדשה בחולה על כדורגל – הפודקאסט

האורח הראשון בסדרה החדשה. שאולי בדישי (קרדיט: דף הפייסבוק של שאולי בדישי)
שאולי בדישי יהיה הסטנדאפיסט הראשון שיתארח בסדרת הפרקים החדשה והמיוחדת של חולה על כדורגל - הפודקאסט - "הסטנדאפיסטים", במהלכה אארח סטנדאפיסטים שונים שחולים על כדורגל ואדבר איתם על... סטנדאפ, כדורגל והחיים עצמם. שאולי הסכים להיות הראשון, דווקא עכשיו בתקופה המורכבת הזו. כתבתי כמה מילים על כך

זה רעיון שרץ לי בראש כבר תקופה ארוכה ותהיתי ביני לבין עצמי האם זו תקופה מתאימה להתחיל אותו. אז פניתי ל שאולי בדישי – Shaully Badishi והצעתי לו להתארח בסדרת פרקים חדשה שאני רוצה להעלות בחולה על כדורגל – הפודקאסט. לסדרה קוראים "הסטדנאפיסטים" ובמסגרתה אני מארח סטנדאפיסטים שחולים על כדורגל.

שאולי, בתור חולה על כדורגל לא קטן, הסכים מיד להתארח ובתגובה לשאלה שלי האם זה בכלל מתאים בתקופה הזו ענה שכן, אבל כמובן שנצטרך להתאים את הפרק לרוח התקופה. אבל בעיקרון, הוא אמר לי שגם עכשיו, או אולי במיוחד עכשיו, אנשים זקוקים קצת לאסקפיזם. אולי המילה השחוקה ביותר במדינה בשבוע האחרון.

שאולי חולה על כדורגל אמיתי:


וכן, גם קצת להומור. הוא סיפר לי שבשבוע שעבר הוא לא הפסיק להופיע, רץ מהופעה להופעה, כל יום וכל היום. רק חבל שהכול בהתנדבות מלאה… תחשבו כמה זה קשה לתימני (זה בסדר, גם אני תימני. מותר לי לצחוק עליהם 🙃). בקיצור, יחד החלטנו שאפשר בהחלט להקליט את הפרק.

אז היום בצהריים אארח את שאולי ואדבר איתו על המצב במדינה בשבועיים האחרונים, על ההופעות המאולתרות בבסיסים ברחבי הארץ בשבוע האחרון, על מה בכלל צוחקים בהופעות האלו, על המקצוע שבחר ואיך הגיע אליו, החלומות והשאיפות ועוד. וכן, גם הרבה על כדורגל – למה לעזאזל בחר לאהוד (במודע) את בני יהודה ומכבי שערים (ומה הוא עשה לילד שלו בכדי שזה לא יעבור גם לו), מה הוא חושב על הכדורגל האירופי כרגע, איזו קבוצה הוא אוהד בחו"ל, מה הוא חושב על ליגת העל שלנו ועוד.

ויש כמובן זמן לשאלות עוקבים, אז מוזמנים להשאיר שאלות לשאולי. בכל נושא. סטנדאפ, כדורגל, החיים עצמם ועוד.

עוד קצת כדורגל וצחוקים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן