חולה על כדורגל - המגזין
כותב ומדבר על כדורגל, מנהל את העמוד "הליגה האנגלית בעברית" ו-"עילאי בוחבוט – מזווית נוספת" (חפשו בפייסבוק / טיקטוק).

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

״רוצח״: על החלוץ שמועמד למכבי חיפה.

יש שלושה סוגים מרכזיים של חלוצים: החזק פיזית אבל כתוצאה מכך די איטי, החלש פיזית אך מאוד מהיר וזה שיכול להיות שניהם ביחד, כשבכל אחד האיכות משתנה.

דווח ממש עכשיו שפרנטדזי פיירו – חלוצה בן ה-27 של גנגאן הצרפתית מועמד למכבי חיפה. גנגאן מתנשא לגובה של 1.94 והוא בעל משחק ראש מצויין (דבר מאוד מסוכן בליגהשלנו גם בגלל ההגנות שמתקשות למנוע את זה וגם בזכות התרגילים המצויינים של מכבי חיפה ממצבים נייחים) וברפרוף קל אפשר לראות שהבן אדם בעל מסת שריר גדולה ביחס לשחקן כדורגל כשלא סתם ממוצע ההצלחה בסך כל מאבקי הכדור שלו בליגה מגיע לכ-50%, הבחור יודע לנצל את הגוף שלו.
העונה האחרונה הייתה עונת השיא שלו עם חמישה עשר שערים (מלך שערי הקבוצה ורביעי בליגה) ובישל ארבעה בשלושים וארבעת המשחקים בליגה הצרפתית השנייה. מצד אחד זה יכול להדאיג, אולי זו עונה חד פעמית? מצד שני זה יכול להראות שהשחקן מפה רק ילך ויעלה למעלה כשבמידה וזה אכן יגיע הפוטנציאל שלו להיות ״מעל הליגה״ הוא מאוד גדול.
פיירו הוא סוג החלוץ שמכבי חיפה צריכה, לאורך כל המגרש יש לירוקים מגוון שחקנים שמתמחים בייצור מצבים נהדרים בכל אופציה שהיא כשבכולן החלוץ יוכל להסתדר. אפשר לכנות אותו כחלוץ 9, אחד שאמנם לא מתחמה במהירות שלו אלא על ידי הקילריות ברחבה, המיקום הנכון והיכולת לשמור את הכדור עם הגוף לא משנה באיזה מצב הוא, כל מה שהוא צריך זה רק שהכדור יגיע אליו ולשאר הוא ידאג בעצמו. נוסיף להכל שבמידה ופיירו יגיע למכבי חיפה נוכחותו תוריד משמעותית את הלחץ והתלות מהכנפיים ואפילו משחקני הקישור להבקיע ולתת להם להתמקד בלבשל כשבלא מעט רגעים כשאצילי ושרי לא כבשו מספר השערים שהקבוצה הבקיעה ירד דרסטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן