חולה על כדורגל - המגזין
בן 40, נשוי פלוס 2, ירושלמי מבטן ומלידה. כותב ומדבר על כדורגל. מאמן בכדורגל הישראלי מעל ל-17 שנה. בקיצור, חולה על כדורגל.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

על הערב בסמי עופר שלא יישכח

זה היה ערב בלתי רגיל בסמי עופר. ולא, אני לא מדבר על ה-0-4 הקליל של מכבי חיפה על בית"ר ירושלים, אלא על הדקות שלאחר שריקת הסיום.
יובל אשכנזי נישא על כתפיו של מוחמד אבו פאני (אמרנו שהוא מלך כבר?) וזכה לסטנדינג אוביישן מחבריו לקבוצה ומהקהל הירוק. אשכנזי זכה לכבוד מלכים ששמור רק לאירועים מיוחדים. לשחקנים מיוחדים.
אבל יובל אשכנזי הוא שחקן מיוחד. מאוד מיוחד. כי הרי מה הקשר בין מה שקרה באותן דקות לשחקן שעוזב קבוצה בחלון ההעברות של ינואר? מתי ראיתם שזה קרה? אלו היו בהחלט תמונות סוריאליסטיות, במיוחד בנוף של הכדורגל הישראלי. תמונות שלא בטוח שנראה בזמן הקרוב.
דני ענבר, היועץ המנטלי של האלופה, נפרד מאשכנזי בצורה פשוט מהממת: "יובל, חוויתי את כל סוגי הספורטאים. גאונים, עוצמתיים, ווינרים. ראיינתי אפילו את פלאטיני ואת מראדונה. לא מגזים: מעולם לא פגשתי אישיות כמוך. איש קסום. צנוע. מחוסר אגו. מקצוען טוטאלי."
דבריו של ענבר טלטלו אותי, כי למרות שאני לא חושב שאי פעם שמעתי שיובל אשכנזי מילה רעב, ושהוא לא מקצוען, צנוע וגבר. לקרוא את המילים הללו, בסיטואציה הזו, זה בהחלט משהו מיוחד. מילים שלא יאמרו על כל אחד.
אבל יובל אשכנזי הוא כנראה לא כל אחד. הוא אחד ומיוחד. איש קסום. צנוע. מחוסר אגו. מקצוען טוטאלי.
הלוואי והיו לנו בכדורגל הישראלי יותר יובל אשכנזים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן