חולה על כדורגל - המגזין
כותב ומדבר על כדורגל, מנהל את העמוד "הליגה האנגלית בעברית" ו-"עילאי בוחבוט – מזווית נוספת" (חפשו בפייסבוק / טיקטוק).

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

"חכמים בדיעבד" – האם עם השחקנים שנשארו בחוץ היינו נראים יותר טוב?

פתיחה מאכזבת לנבחרת. (רויטרס).
שחקנים רבים נשארו מחוץ לסגל הנבחרת בקמפיין האחרון, חלקם בצדק וחלקם לא, אבל רובנו נסכים על דבר אחד, יש שחקן, או אפילו כמה שחקנים שהיו יכולים לעזור לנו. עילאי בוחבוט מסכם פתיחה צולעת לקמפיין ועם מסר בסיום: "בואו נחשב מסלול מחדש, לא מאוחר מדי"

אחד הקמפיינים החשובים ביותר שידעה הנבחרת שלנו יצא לדרך ולצערנו התחיל עם טעם מר – נקודה אחת משש אפשריות. הציפיות היו גבוהות, הכי גבוהות שאני זוכר מהנבחרת הזו.

זה התחיל מול קוסובו, בלומפילד מלא ואווירה של "הפעם זה אפשרי". פגשנו נבחרת שהמון זלזלו בה ובסופו של דבר גילינו שפערי הרמות בנינו לא גדולים. ההגנה לא הייתה בשיאה, הקישור היה סביר, אבל קשה להתעלם מהחולייה הכי מוכשרת שלנו שיכלה להיראות הרבה יותר טוב – ההתקפה. בסיום המשחק הביקורת שנשמעה הכי הרבה היא על היעדרותו של ערן זהבי ובצדק. הגענו במשחק למצבים מצוינים והיה נראה שרק חסר מישהו שינעץ אותם ברשת, אין הגדרה טובה יותר לזה מערן זהבי, הרי זה דברים שהוא עשה כבר בעבר. עם כל האהבה שלי לשון וויסמן ותאי בריבו הכמות לחץ במשחק כזה אדירה ונראה שהם לא עמדו בה. אם עסקינן לחץ וחלוץ שנמצא מחוץ לסגל, גם דאבור יכל לעזור לנו פה.

ציפיות גדולות ובלומפילד מלא, השחקנים איכזבו. (ברני ארדוב).

מתקדמים, שוויץ – הפייבוריטית המובהקת בבית וכזאת שבנינו? לא באמת ציפינו לנצח, אבל כן, ציפינו להיראות טוב יותר. אני לא הולך לספר לכם סיפורים שעם זהבי היינו מנצחים, אבל אני יכול להבטיח לכם שאם היינו עושים בחירות נכונות יותר היינו נראים הרבה יותר טוב, ומי יודע אולי גם מנצחים. ההגנה שלנו נראיתה רע בלשון המעטה, הקישור לא הצליח להתמודד עם הצד השני, וההתקפה? הייתה לנו כזאת בכלל? מול הגנה מהירה כמו של השוויצרים הייתי מצפה לחלוץ מהיר, זריז, בריבו לא כזה בכדי להתמודד איתם, גם וויסמן, אבל דיא סבע – שלא היה, הוא הפרופיל המושלם למשחק כזה. אגו, ריבים מיותרים… נו אתם יודעים, חבל. נוסיף שההגנה של השוויצרים לא נתנה לנו להגיע לרחבה של יאן זומר ואת זה כל אחד יגיד לכם, לא נותנים לכם להתקרב לשער? תבעטו מרחוק! ערן זהבי יודע לבעוט מרחוק נהדר, דיא סבע עושה את זה מצויין וגם עומר אצילי עשה את זה כל כך הרבה פעמים. מה משותף לכולם? הם ראו את המשחק הזה מהבית.

אני לא נכנס לנכון או לא נכון, מוצדק או לא מוצדק, אבל העובדה היבשה היא שארבעה מהשחקנים הבכירים שלנו לא זומנו לנבחרת שכן הייתה צריכה אותם. הרשינו לעצמנו לוותר עליהם, חשבנו שנראה טוב יותר בלעדיהם אבל לא בושה להגיד שניסינו, טעינו, בוא נחשב מסלול מחדש, לא מאוחר מדי. הנבחרת שלנו תחזור לשחק ביוני, עד אז יש זמן והרבה יכול להשתנות כשלפנינו משחקים מול בלארוס ואנדורה, פחות מ-6 נקודות פה תהיה אכזבה.

חוגגים את השוויון מול קוסובו, בתקווה שנחגוג גם בסוף הקמפיין. (רויטרס).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

הכל מהשנה האחרונה

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן