חולה על כדורגל - המגזין
כותב ומדבר על כדורגל, מנהל את העמוד "הליגה האנגלית בעברית" ו-"עילאי בוחבוט – מזווית נוספת" (חפשו בפייסבוק / טיקטוק).

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

"משחקים של כבוד" – על האגו שהורס לנבחרת שלנו

נמצאים הרבה בכותרות, חזן ובניון. (עוז מועלם).
בתקופה האחרונה הנבחרת שלנו המון בכותרות ולא בגלל דברים חיוביים, אגו, מריבות ואצבעות מאשימות. עילאי בוחבוט בפוסט שמבהיר - לכולנו יש את אותה המטרה, בואו נתאגד!

נבחרת ישראל תפתח ביום שבת הקרוב את אחד הקמפיינים החשובים ביותר בתולדותיה – מוקדמות יורו 2024. מה הופך את הקמפיין הזה לכה חשוב מהאחרים? אם נמנה את כל השחקנים הישראלים הכשירים נכון לכרגע, נקבל נבחרת שיכולה להעפיל ליורו 2024, אם נוסיף את ההגרלה ה-"נוחה" שתעמוד בדרכה של נבחרת ישראל נקבל נבחרת שחייבת להעפיל ליורו 2024.


מוזמנים להאזין לפרק הכנה מיוחד לקראת פתיחת הקמפיין של הנבחרת יחד עם גיל קנל, דניאל גלוזמן ויוסי עדני:


כשהיה נראה שסאגת דאבור הרחק מאחורינו וסאגת אצילי (בנבחרת) מתחילה להישכח, בנבחרת שלנו כמו בנבחרת שלנו היה נראה שרגוע מדי, אז החליטו "לדאוג" לרעשים. ביום אחד ומבלי התראה מוקדמת, אלון חזן ויוסי בניון החליטו לא לזמן את ערן זהבי לנבחרת ישראל בטענה שהשחקן "דורש חדר לבד". חזן ובניון לא הסכימו לכך, והעמידו אולטימטום – "או שאתה מסכים לוותר או שאתה לא בנבחרת". זהבי כידוע לא הסכים לוותר. דברים התפתחו מאז והיו המון שיחות בניהם, אבל בסיום, הצדדים לא הסכימו וערן זהבי נותר בחוץ.

מתקדמים. 16 במרץ 2023, נבחרת ישראל מפרסמת את הסגל שלה לקראת צמד המשחקים הקרובים, לא רק שזהבי לא שם, אלא גם דיא סבע – אחד השחקנים הישראלים החמים ביותר כרגע, הסיבה? סבע בעצמו סירב להזמנה, זאת לטענתו כי אלון חזן "לא ספר אותו" בעבר כשלא שיחק בארץ, ויותר מזה, כש-"שיקר" (ציטוט של סבע) על כך שיש תביעה נגד קבוצתו ולכן לא הזמין אותו.

הסגל הרשמי, ללא זהבי וסבע. ("ההתאחדות לכדורגל בישראל").

אומרים שבמלחמה אין מנצחים, יש רק מפסידים, וזה לגמרי מה שקרה פה. נבחרת ישראל, שנמצאת לפני קמפיין גורלי וחשוב "הרשתה" לעצמה לאבד שניים מהשחקנים הטובים ביותר שלה כרגע. מנגד, שניים מהשחקנים הטובים ביותר שלה כרגע, החליטו שלמרות שהם יודעים כמה הנוכחות שלהם יכולה לעזור לעשות היסטוריה הם ויתרו על זה. במקום להתנהל כמו שצריך, ולבוא אחד לקראת השני, כל צד תפס את העמדה שלו ונבחרת ישראל נשארה "עירומה". זהבי וסבע נשארו בדעותם, משהו כמו "הם זקוקים לי, אני לא הולך להתגמש", חזן ובניון מנגד עם "אין שחקן מעל הנבחרת, אנחנו נסתדר גם בלעדיהם" וככה נוצר פיצוץ, כשהנפגעת העיקרית היא הנבחרת שלנו, והמנצחת? היריבות.

היריבה הכי קשה שלנו בקמפיין – נבחרת שוויץ. אין ספק שהם שמחים ממה שקורה אצלנו. ("Fabrice COFFRINI / AFP").

ימים יגידו ואולי הנבחרת תצליח למרות היעדרותם של זהבי וסבע, שמתווספים לדאבור ואצילי, אבל נוצרה פה מגמה של אגו במקום שדורש אחווה, אנוכיות במקום שחייב את כולם ביחד, אני לא מסכים עם הדעה שלך? אז בוא נתגמש אחד כלפי השני עד שנפתור את זה, יש לנו מטרה משותפת. חבל שזה ההפך ממה שבאמת קורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן