חולה על כדורגל - המגזין

בן 39, נשוי פלוס 2, ירושלמי מבטן ומלידה. כותב ומדבר על כדורגל. מאמן בכדורגל הישראלי מעל ל-16 שנה. בקיצור, חולה על כדורגל.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

יומנו של חולה על כדורגל #3

בפעמיים הקודמות סיפרתי לכם איך בכלל חולה על כדורגל נולד ומאיפה הגיעה האהבה שלי לכתיבה. זה מרגיש לי קצת בלתי נתפס איפה הייתי לפני 4 שנים ואיפה אני היום. כמה יכול להשתנות בתקופה שכזו. מי האמין אז שהיום תהיה לי כמות עצומה של עוקבים בכל הפלטפורמות? מי האמין אז שגיל ואני נעמוד על 117 פרקים בחולה על כדורגל – הפודקאסט? בלתי נתפס. אז בואו אני אספר לכם למה בדיוק זה בלתי נתפס מבחינתי להיות בעל פודקאסט לא רע בכלל ועם 117 פרקים אחרי שנה וחצי מאז שהקמנו אותו.

אבא שלי נהג לקחת אותי לריפוי בדיבור כשהייתי קטן. הוא לקח אותי אין ספור פעמים להדסה בשביל ללמוד לדבר. הייתי גם בגן מיוחד בשביל להשתלב בצורה מתאימה ולהיות כמו כולם.

אף פעם לא הייתי חזק בדיבורים. אני עדיין מחשיב את עצמי לא חזק בדיבורים. אני לא מבין איך יש אנשים שתיתן להם לדבר על מצב החסה בשטחים ואתה לא תצליח לעצור אותם מלדבר על זה וגם תאמין להם שהם המומחים הכי גדולים בעולם בתחום הזה. אז שאני אהיה מנחה שותף של פודקאסט מאוד פופולרי? שאני אדבר ואביע את דעתי בעל פה ולא רק בכתב? זה בלתי נתפס מבחינתי. זה דבר עצום בשבילי.

אולי זה רק מוכיח לנו שאין דבר שהוא לא ביכולתנו להשיג אותו. שאם רק באמת נרצה את זה ונאהב את זה מספיק, אז נשיג אותו, גם אם לא נולדנו עם זה. אנחנו יכולים לעבוד קשה, ללמוד ולהשתפר ובסוף נוכל להצליח בהכול.

אני בן אדם מאמין. לא דתי, אבל מאמין. כזה שמאמין שכל אחד צריך לעבור דרך מסוימת בשביל להגיע לאן שהוא צריך להגיע. שאלוהים מכוון את החיים בצורה כזאת שבזמן מסוים הוא צריך להגיע לאן שהוא צריך להגיע.

אז אני הייתי צריך לעבור דרך מסוימת עד שכמה ימים אחרי יומולדת 38 נגיע בפודקאסט לפרק 117. שנהיה במקום הזה בנקודת הזמן הזו.

אז מי יודע איפה נהיה כמה ימים אחרי יומולדת 39? הכל אפשרי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן