חולה על כדורגל - המגזין

בן 39, נשוי פלוס 2, ירושלמי מבטן ומלידה. כותב ומדבר על כדורגל. מאמן בכדורגל הישראלי מעל ל-16 שנה. בקיצור, חולה על כדורגל.

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

יומנו של חולה על כדורגל #2

בפעם הקודמת כתבתי על מחזיק המפתחות שקיבלתי מאברם לוי, המנהל המיתולוגי של בית"ר ירושלים, ועל כך שבמחשבה לאחור, זה אולי הייתה הפעם הראשונה בה חיידק הכתיבה הרים את ראשו.

אבל המחזיק שיחק גם את התפקיד של הדלקת הניצוץ והפיכתו ללהבה 25 שנה אחרי.

זה היה ה-29 במרץ 2018 ובדף המצויין של מעוז צור בהתקפה מתפרצת על פוסט שדיבר על מזכרות מהעבר ובפוסט מעוז ביקש לשתף מזכרת, לצלם אותה ולספר את הסיפור שלה. צילמתי את המחזיק וסיפרתי את הסיפור מאחוריו (זה שסיפרתי לכם בפעם הקודמת) בתגובות. ומה אני אגיד לכם? וואלה, קיבלתי לייקים!

אנחנו חים היום בעידן מוזר מאוד. עידן שבו לייק או תגובה ברשתות החברתיות נותן לנו להרגיש בסדר עם עצמנו. אנשים אולי לא יודו בכך, אבל אין כמו הרגשה שבה פוסט, תמונה או ציוץ שהם מעלים, גורפים לייקים, תגובות ושיתופים. והאמת, שזה ממכר.

אז אני אנשים אהבו את הסיפור על המחזיק וחילקו לי לייקים. היום זה עומד על 20 בלבד, מספר שהיום אולי הייתי אדיש אליו, אבל אז הרגשתי על גג העולם (תחשבו על התחושה אחרי משהו דומה שקרה לכם, זה קרה לכם לפחות פעם אחת) והתגובה הזו הדליקה את חיידק הכתיבה בתוכי.

כמה שבועות לאחר מכן כבר התחלתי לכתוב עצמאית בפרופיל הפרטי עד שהגיעה ההצעה לכתוב בקבוצת עושים ספורט. את מה שאני אקח משם זה בעיקר את זה שהיה לי את המקום לכתוב בו ולבסוף גם להבין בדיוק מה אני רוצה מעצמי וזה ליצור תוכן ייחודי על כדורגל. משהו שיהיה רק שלי.

אז כמה חודשים לאחר מכן, ליתר דיוק ב-25 לדצמבר 2018, יום ההולדת 3 של הבן הגדול שלי, פתחתי את העמוד של חולה על כדורגל. ומאז, איך אומרים, השאר היסטוריה.

כתבתי בשני המקומות עד שפרשתי כנפיים והחלטתי שאני רוצה לעשות משהו משלי. אז עברתי לכתוב רק בדף. הייתי אנונימי כמה חודשים ובודדים ידעו מי עומד מאחורי הדף של חולה על כדורגל (אישתי וכמה חברים קרובים). רציתי שאנשים יבחנו את התכנים כשהם לא יודעים מי עומד מאחוריהם, עד שבסוף כבר מגיע הרגע שאתה רוצה שיכירו אותך, מי עומד מאחורי כל זה. אז "שברתי פייק".

חולה על כדורגל הפך להיות חולה על כדורגל – יוסי עדני.

כמעט 4 שנים אני עושה את מה שאני עושה. נהנה מכל רגע. זה לא קל כי הכמות העצומה של הזמן והאנרגיות שאתה משקיע בזה, בפודקאסט, בתכנים אחרים ועוד, לא מחזירים באמת תמורה ממשית, אבל אם אתם מאמינים במשהו אז תעשו אותו עד הסוף. בסוף גם התמורה תגיע.

אין לי ספק.

נתראה בפעם הבאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן