חולה על כדורגל - המגזין
כותב ומדבר על כדורגל, מנהל את העמוד "הליגה האנגלית בעברית" ו-"עילאי בוחבוט – מזווית נוספת" (חפשו בפייסבוק / טיקטוק).

חולצות בלעדיות לרכישה

חולה על כדורגל הינו שותף של Classic Football Shirts – האתר המוביל בעולם לרכישת מוצרי כדורגל מקוריים!
קבלו לכמה המלצות שוות למוצרים נבחרים

פרידה כואבת: דה חאה עוזב את מנצ'סטר יונייטד אחרי 12 שנים

למרות הסוף, חשוב לזכור שדה חאה היה חלק חשוב במנצ'סטר יונייטד. דה חאה (Credit: Getty Images)
אחרי 12 שנים, דוויד דה חאה ומנצ'סטר יונייטד מפצלים כוחות. רק חבל שזה לא נגמר יפה יותר. עילאי בוחבוט עם הזווית שלו לפרידה

אחד המשפטים שהולכים איתי לכל מקום זה שצריך לדעת להיפרד בצורה טובה, לא משנה מה עברתם ביחד ומה גרם לזה להיגמר, צריך לדעת להוקיר תודה למי שהיה איתך, במיוחד בן אדם שהיה איתך 12 שנים.

זה אולי נשמע מוזר, אבל זהו, דה חאה ומנצ׳סטר יונייטד כבר לא…

השוער הספרדי, שמגילאי נוער כבר סומן כפוטנציאל אדיר ובגיל 18 אף הספיק לעמוד בין הקורות של אתלטיקו מדריד, הצטרף למנצ׳סטר יונייטד בגיל 20 כששולמו עליו כ-19 מיליון פאונד, אז סכום שיא לשוער בפרמייר ליג. וכעת, בגיל 32 ואחרי אין ספור חוויות, לטוב ולרע, הרומן נגמר.

בכדורגל יש זיכרון קצר, זה לא חדש, ונכון, אני מודע לכך שכבר תקופה לא קטנה דה חאה לא יציב, הוא לא כמו שהיה בעבר וכן, היה צריך להביא שוער שילחם איתו על המקום בהרכב ויזכיר לו שהוא צריך לחזור לעצמו. אבל, וזה אבל ענק, אסור לשכוח שבשיאו הוא היה מהטובים בעולם, אם לא הטוב שבהם, כשהשדים האדומים שקעו הוא היה שם והציל אותם פעם אחר פעם, ועכשיו? כשדה חאה שוקע? המועדון הגדול הזה, שמראה שוב עד כמה ההתנהלות שלו לא נכונה בשנים האחרונות, שוכח מי היה לצידו ותפס אותו חזק חזק, שלא יפול, כי המועדון הזה חשוב לו.

בכדורגל יש זיכרון קצר. דה חאה אחרי עוד טעות (Credit: Getty Images)

דה חאה מספר שהוא והמועדון כבר הגיעו להבנות על הארכת החוזה ושהוא יקצץ בשכר וימשיך לעונתו ה-13 במועדון. אחרי שהוא כבר סיפר לחבריו מהתרגשות שהוא ממשיך במועדון שהוא כל כך אוהב, אותו המועדון החליט לתקוע לו סכין בגב, למשוך בחזרה את ההצעה ולהגיד לו: ״אתה רוצה להמשיך? תקצץ יותר ממה שסיכמנו״.

דה חאה הוא בן אדם טוב, הוא מאוכזב ונפגע מאוד ממה שקרה, אבל הוא לא שוכח שהאוהדים לא אשמים, חבריו לקבוצה לא אשמים, אלא רק כמה אנשים שלמעלה, הם מי שצריך לבוא אליהם בטענות, ולכן, הוא מראה שהוא פגוע, מתקשה להסתיר, אבל לא שוכח להגיד תודה לכל מי שהיה לצידו במסע הארוך הזה ולעזוב עם ראש מורם ומסר ברור, למרות הכל הוא מסיים את דברי הפרידה שלו מהמועדון שהיה לו בית במשך 12 עונות: ״מנצ׳סטר יונייטד תמיד תהיה בלב שלי״.

מאוכזב, אבל לא שוכח להגיד תודה. דה חאה נפרד ממנצ'סטר יונייטד (Credit: Sportskeeda)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עקבו אחרינו

פרקים אחרונים

בואו לתמוך בנו

באתר מגזין חולה על כדורגל
החל מ-5$

נדאג להודות לכל תומך באופן אישי (בפודקאסט, בפוסטים, בכתבות המגזין)

דילוג לתוכן